top of page

נעים להכיר - בנימה אישית

קרן-אור

מאז שאני זוכרת את עצמי אני מדברת עם היקום, וביחד עם החוויות המכוננות, האתגרים הרבים שעברתי בחיים, אותם האתגרים שדרכם למדתי את תורת מבנה היקום, תמיד הייתה בי תחושה מאוד חזקה שהגעתי מהרטט של הכוכבים וממקור אינטליגנציה אנרגטי מאוד עוצמתי ותבוני.

ההזכרות ביכולות שלי קיימת עוד מגלגולים קודמים, או מישורי תודעה אחרים, ולראשונה חוויתי אותה בחיים האלו כאשר אימא שלי הייתה בחודש שביעי להריונה איתי, וביחד עברנו אירוע מכונן (פיגוע המקרר בירושלים 1975). אירוע זה היה כמו מפץ, שעורר מחדש והגביר את היכולות שלי, שממשיכות להתעצם בכל יום מאז.

מפגשים עם אנרגיות שונות היו מגיל קטן ועדיין מוכרים לי מידי יום ביומו,

ואפשר לומר, שהמצב הטבעי לי מתחלק לשתי רמות של הוויה - 

בין מצב חלימה, כאשר אני מקשיבה אל הרטט של היקום שמדבר אלי, ומקבלת ידע שמגיע, בתחושה המוכרת של 'הכל בסדר, בזמן הנכון ובמקום הנכון'

לבין ההבנה של המסרים ואיך להוריד אותם אל הקרקע ולדעת מה לעשות איתם.

עם השנים, הבנתי, שדרך האתגרים שאני עוברת בחיים, אני לומדת עוד על היכולות שלי ושל אנשים אחרים, ועל איך להביא את אותן יכולות גבוהות אל מישור החומר.

 

הבנתי שהסיבה שהדברים שאני רואה, אינם גלויים לעיניהם של רוב האנשים האחרים, נמצאת בכך, שלכל אדם יש את ערוץ התדר הייחודי לו, את השליחות החשובה שאותה אנרגיה מגולמת בו, ואת הדרך הייחודית של אדם לעבור את שיעורי החיים.

אני שייכת לסוג האנשים שהגיעו, כדי להשתמש בכלים רוחניים גבוהים וארציים (אנרגטיים ותודעתיים), ולעזור לאנשים בעזרת 'ראיה על חושית', כדי להוות ערוץ שמאיר את הדרך, לעזור לפתח את ההקשבה אל הרבדים המעודנים, ולהעביר מידע מהאינטליגנציה הרחבה שנמצאת במארג היקום אל האנשים ואל כל היש במרחב האדמה.

קרן-אור

מרחבים להקשבה שיזמתי והפקתי בעבר - הדרך לחוות את שכבות האנרגיה המעודנות

2015-2014 ההרכב והמופע 'רוקמים באור' מופע שהעביר חוויה של הקשבה דרך סיפור בצלילים ותנועה

2010-2013 'פסטיבל צלילים מרפאים' - מרחב שהוקדש לפיתוח ההקשבה ויצירת צלילים ומוסיקה

2008 - המופע 'איימני גולדני' (דרך הצוענים) שהכנסותיו ניתנו כתרומה לצועני הדומארי בירושלים

2002-2018 הופעות ברחבי הארץ והעולם, עיסוק בנראות האנרגיה דרך חוויה של ריקוד ותנועה, שיתופי פעולה באירועים ופסטיבלים, לימוד ריקוד ותנועה מתוך חופש וצ'י-גונג

קרן-אור

מה אני עושה עבורכן.ם?

אחד הדברים שהכי משמחים אותי, מאז ומתמיד, הוא לראות אנשים מתחברים אל עצמם, אל החלומות ואל השליחות שלהם, מגשימים ונותנים ביטוי למי שהם ולמה שהם באמת רוצים ואוהבים! 

בסשן לריפוי וניקוי מתת המודע, תקבלו סדר ובהירות בעזרתם יתפנה מקום חדש דרכו תוכלו להתחבר אל עצמכם ואל ההדרכה הפנימית.

דרך החיבור הזה ובעזרת הכוונה שלכם, תוכלו להבין איך ליצור לעצמכם מרחב ריפוי (פיסי, אנרגטי, נפשי ורוחני) ולקבל מסרים ולהתחבר אל קול הנשמה והסמכות הגבוהה בעזרת -

תקשור מסרים  -  קריאה אנרגטית  -  מאסטר טאפינג MT

bottom of page