top of page

טיהור שדה אנרגטי של מזון וחפצים בחמישה שלבים

מתאים לאנשים שיודעים (או חושבים) שהם מרגישים ורגישים

קרן-אור יניב, חיים מתוך הקשבה על חושית
טיהור אנרגיה של חפצים

נקודת המוצא – כמעט כל דבר שאנחנו קונים או מקבלים, כדאי לטהר.

כי תמיד הכל מתחיל ברמה האנרגטית ואז משפיע על שאר המערכות שלנו.


כולנו עוסקות ועוסקים בחיים שלנו בקניות ברמה כזו או אחרת, קניות של מזון, ביגוד והנעלה, מבנים, תחבורה, כלים לבית ולחצר וכו'כל דבר שקנינו, קיבלנו, שאלנו, בין אם מדובר בחדש או יד-2

אותו הדבר ספג אנרגיות שונות בדרך עד שהגיע אל הידיים שלנו.

בין עם מהבעלים הקודמים, מהסוחרים, ואפילו ממרחב האכסון בו שהו, כלי התחבורה שהגיעו דרכו, או החנות שבה נמכרו.אם אתן ואתם אנשים שסופגים אנרגיות בקלות יחסית,

או אם אתן.ם יודעות ויודעים שאנרגיות משפיעות עליכן.ם,

(וגם אם אתן.ם לא בטוחים שאתם כאלה, עדיין אנרגיה ותודעה משפיעה עליכם)

אותן אנרגיות ואותה תודעה מעמיסות ויוצרות לאורך זמן הפרעות וחסימות בשדה האנרגטי, עומס על המערכת העצבית, תנודות רגשיות שהן לא שלכן.ם, תקיעויות פיסיות, הנקודות הבאות יכולות לתרום להרחבת המודעות שלכן.ם,

לגבי מה אפשר לעשות כדי להתמיר או לטהר את האנרגיה ולהקל על עצמכן.םשלב ראשון - כוונה

כשאתם חושבים על לקנות או לקבל בגד, כלי רכב, כלי בית או כל דבר אחר,

דבר ראשון, חשוב להבין למה אתם רוצים או חושבים שאתם צריכים את אותו הדבר.

האם יש לכם חוסר ממנו, האם אתם קונים משהו כדי לפצות על מקום רגשי לא פתור,

ובעיקרון, מה הכוונה שלכם כשאתם עושים את המהלך הזה.

תשומת לב לכוונה שלכם, כבר מייצרת תדר, או ערוץ אנרגיה ושדה תודעה שדרכו יגיע אליכם אותו הדבר.שלב שני – תזמון

מתי נכון עבורכם לבחור לצאת לקניות, או למחסן יד2 או לפגוש את מוכר הרכב הפוטנציאלי?

זה עניין אישי ומשתנה, ויכול להיות עניין של תזמון היום הנכון שיש בו אנרגיה גבוהה, או תקופה מסוימת בחיים שהיא מדוייקת יותר עבור הנושא. ולכן תרצו להרגיש את השדה האנרגטי והתודעה שלכם. האם הם מוכנים למסע.

לשאול ולבדוק עם עצמכם זהו הדבר הראשון - את האנרגיה, הרגש, הגוף הפיסי האם הם מוכנים למסע הזה.

כשאנחנו שואלים את עצמנו, אנחנו גם מחזקים את התקשורת הפנימית עם עצמנו, ועם ההדרכה האישית וגם לומדים ומתרגלים דרך נכונה להיות אדם שמתחשב בכל המערכות שלו, כשהוא עושה פעולה או מעשה ביקום.

(בסוגריים, אני מוסיפה משפט חשוב בשלב הזה – שימו לב אנשים שהם רגישים מאוד. עשו הכנה ממש איכותית לפני, או בחרו לשתף מישהו קרוב אליכן.ם או קחו אתכם אדם נוסף שאתם בוטחים בו שמבין אתכם ושיתמוך בכם אם אתם מרגישים שצריך).

כשאתם מוכנים לצאת לדרך, האנרגיה שלכם חיונית וגבוהה, אתם יודעים מה אתם צריכים ורוצים והמגנט שלכם מכוון בדיוק לאן שצריך.שלב שלישי - מיקום

חשוב להקשיב קשב רב, ולהרגיש דרך האינטואיציה, ולקנות במקום שהתדר שלו נעים עבורכם. לקנות ולקבל מאנשים שהתדר שלהם נעים ומתאים לכם.

בכל מקום, יש פעמים שיכול להיות תדר נפלא ופעמים אחרות תדר אחר, נמוך, או שפשוט לא יתאים לכם.

לפני שאתם יוצאים מהבית, תהיו עם זה לכמה רגעים ותרגישו מה אתם מרגישים מאותו מקום, מה הוא משדר לכם, והאם מתאים לכם להגיע אל המקום הזה, האנרגיה שמגיעה מאותו המקום... פשוט תספר לכם מה קורה שם.

אשרו את עצמכן.ם! בדרך כלל, מה שאתם מרגישים, הוא מה שנכון או לא נכון עבורכם.שלב רביעי – להרגיש את מה שאתם קונים או מקבלים

האם לאותו הדבר שאתם מקבלים או קונים יש אנרגיות טובות, האם האדם שקניתם ממנו יש לו אנרגיות טובות עבורכם, האם יש זרימה נעימה (או אולי מאבק, כעסים, ותחושה שלכם של אי נוחות, כאילו אתם מוכרחים לעשות את המהלך בניגוד למה שממש מרגיש לכם).

אם אתם לא בטוחים שהדבר נעים לכם, אפילו אם זה בדיוק אותו הלחם שיש בעוד מלא מקומות, ובמקום הזה לא מרגיש לכם אנרגטית. עדיף לא לקחת.

בדרך כלל, אם לוקחים משהו לא נעים, גם נמענים מללבוש, לאכול, לנסוע בתוכו. או אפילו אם כן משתמשים בו, אפשר לעשות נזק אנרגטי ואח"כ רגשי ופיסי (מערכת העצבים, עיכול, תנועה וכו').שלב חמישי – הגענו הביתה, עת לטהר

כשאתם מגיעים הביתה, תבדקו מתי ומה הדרך הטובה ביותר עבורכם להשתמש באותו חפץ, מזון, כלי, בגד וכו' ואיך כדאי לטהר אותו.

כמה רעיונות לטיהור (חדשים או יד2) –

בגדים - לכבס בהרתחה (גם מספר פעמים אם צריך), להוסיף חומץ למכונת הכביסה, לאוורר בחוץ בצל, אפילו בשמש לשעה קלה.

כלי בית – לשטוף היטב עם סבון ו/או חומץ, אולי להשרות גם במים רותחים, לשים בשמש אם אפשר, או פשוט לפתוח ולאוור לכמה שעות עד כמה ימים.

מזון – לפתוח אריזות ולשים בקופסאות או שקיות משלכם. לנקות ולסדר את המקרר לעיתים קרובות וגם את מקומות האכסון של המזון.

גם סדר מעלה את רמת הוויברציה האנרגטית ועוזר לכל דבר שהבאתם לקבל אנרגיה אחרת ממה שהוא הגיע איתה.

רכב – רכב שקניתם, בין אם הוא חדש ואחת כמה וכמה אם הוא יד שנייה, כדאי ומומלץ בחום, לנקות מבפנים ומבחוץ, להניח איזשהו חפץ משלכם בתוכו, וגם להגיד ברכה שתחברו ושתחזרו עליה עד שתרגישו שזה מספיק.

אם קניתם רכב ושמתם לב שקשה לכם להשתמש בו, שימו לב איזו אנרגיה בתוככם הזמינה את אותו הדבר, טפלו באנרגיה זו והשיבו את הסדר.

דבר נוסף שאפשר לעשות, עשו הארקה אנרגטית בעזרת צורה גיאומטרית אנרגטית או בנייה של שורש אנרגטי שיורד אל כיוון האדמה.

למשל – שתי פירמידות אחת רגילה והשנייה הפוכה שנוגעות אחת בשנייה בבסיסן. כאשר את מקום הבסיס והחיבור שלהן, תמקמו במרכז הרכב. קודקוד אחד פונה אל השמיים וקודקוד שני פונה אל האדמה. אפשרו לערוץ האנרגטי שנוצר להאריק ולשטוף את המיותר וגם להטעין בחדש.זכרו שהיכן שאנו שמים את הלב ואת התודעה, שם יהיה סדר, ניקיון, ואנרגיה גבוהה.

כאנשים מרגישים, אתם יכולים להרגיש ולהגיד מתי יש אנרגיה גבוהה שבה הם יכולים לנשום, להרפות, לנוח.

אפשרו למרחב שלכן.ם להיות באנרגיה גבוהה ולאותו הדבר שהבאתם לשהות במרחב שלכם ולקבל מהתדר הייחודי, ובכך לשחרר אנרגיות ישנות.להתראות

קרן-אור


מה עוד אני עושה עבורכן.ם (לחצו) >>>

- להצטרף אל הקבוצה בפייסבוק מסרים ממארג היקום


465 צפיות0 תגובות

Comments


bottom of page